TESLİMAT VE İADE

MADDE-1
SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI:  Kaizen Eğitim Şirketi
ALICI:  Kaizen Eğitim Firmasına ait www.egitimdanismanim.net sitesinden hizmeti satın alan kullanıcılar.

MADDE-2
İş bu sözleşmenin konusu, alıcının, satıcıya ait www.egitimdanismanim.net sitesinden, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin teslimi ve iadesi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışta konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE-3
Ürün Teslimi ve iade koşulları : Sadece www.egitimdanismanim.net adresi üzerinden hizmet satın alan müşterilerimiz için geçerlidir.

Ürün Teslimi

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz hizmetin sitede belirtildiği tarihte danışmanlık hizmeti başlayacaktır. Danışmanlık tarihlerinden önceden bildirilmek şartı ile değişiklik yapılacaktır. Almış olduğunuz danışmanlık ile ilgili , her hangi bir talep ve geliştirme istekleri varsa eğer bunlar firmamız tarafından, tarafların taleplerini detaylandıran bir protokol ile sözleşmeye çevrilecektir. Sözleşme imzalandığı andan itibaren, yahut sözleşme sonrası ve özel teklif sonrası yapılacak ; iş kabulü, ödeme, ve site ile ilgi yapılan tüm işlemler hazırlanan satış sözleşmesinin şart ve koşullarına göre belirlenecektir. Mail yoluyla yapılan tüm yazışmalar gerektiği noktada taraflar arasındaki protokole dahil edilecektir.

MADDE-4
İADE ŞARTLARI

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız hizmetlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, yazılım ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın alınan hizmetin iadesi konusunda eğitim danışmanlığı başlamadan önce iade işlemi gerçekleştirilebilecektir.